Piękno nieba

Baza linków astronomicznych

Ta baza linków astronomicznych może być w sam raz dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wiele interesujących stron internetowych, zebranych w poszczególne kategorie:

Gromadzę linki astronomiczne z wielu krajów, więc wiele z nich jest w różnych językach. Każdy link zestawiony został w tabeli zawierającej adres Web, krótki opis oraz słowo kluczowe. Te elementy pomoga Ci znaleźć tego, czego szukasz.
Słowa kluczowe pomogą Ci szukać informacji już bezpośrednio na danej stronie. Każda tabela posiada opcje filtrowania. Można również szukac danego hasła już bezpośrednio na stronie. Aby to zrobić należy na początku danego hasła wpisac operator site: z odpowiednią wartością, np. site: eclipse.gfsc.nasa.gov lunar eclipse.
Tych linków jest wiele. Podzieliłem je generalnie na oficjalne oraz prywatne . Te oficjalne są raczej stałe. Z kolei część linków do stron prywatnych i nieoficjalnych może po prostu nie działać. Nie ponosze za to odpowiedzialności. W opisie oraz w słowach kluczowych zawarłem jedynie najbardziej podstawowe rzeczy. Jeśli zauważysz jakieś niedziałające linki lub znasz jakieś inne proszę skontaktuj się ze mną.